ВИДОВДАН, КРСНА СЛАВА ШКОЛЕ

У присуству професора, ученика и многобројних гостију Средња школа „28. јуни“ прославила је своју крсну славу Видовдан. Након традиционалног плагања вијенаца у Спомен соби, преломљен је славски колач. У оквиру програма обиљежавања славе присутни су имали прилику погледати двадесетоминутни филм наших ученика, у којем су евоциране успомене на оснивање Школе и људе који су својим ентузијазмом, трудом и јаком вољом учествовали у њеном оснивању. Овом приликом додјељене су и похвале најуспјешнијим ученицима Школе, те уручени и пригодни поклони за чланове колектива који су отишли у пензију.
Прослави су присуствовали и представници Хемијско-прехрамбено технолошке школе из Београда, а пријатељство двију школа његује се дуже од двадесетак година.

[Best_Wordpress_Gallery id=”52″ gal_title=”слава 2017″]

2 thoughts on “ВИДОВДАН, КРСНА СЛАВА ШКОЛЕ”

1. You actually make it appear really easy along with your presentation however
    I in finding this matter to be really something which I think I might by no means understand.
    It seems too complicated and very broad for me.
    I am looking forward on your next post, I will try to get the grasp
    of it! Lista escape roomów

2. Today, I went to the beachfront with my kids. I found a sea shell and gave
    it to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She put the
    shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
    She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic but I
    had to tell someone!