Актив физичког васпитања

Свјетлана Краишник

Рођена је 22. јуна 1982. године у Сарајеву. Живи у Палама. Основну и средњу школу завршила је у Палама. Дипломирала је 2004. године на Факултету за физичку културу Источно Сарајево.

Спортиста – биатлонац, носилац многобројних награда и признања, а једна од важнијих je Избор спортисте општине Пале и Града Српско Сарајево за 2000. и 2002. годину. Удата, мајка је двоје дјеце.

Александра Витковић

Рођена је у Сарајеву 7. 8. 1970. године. Ради на радном мјесту професор физичког васпитања у ЈУ Средњој школи ,,28. јуни” шеснаест година.

Са завршеном Вишом тренерском школом у Новом Саду радила je као тренер и учитељ скијања у Смучарском клубу ,,Јахорина”, гдје је биљежила запажене резултате.

Тања Лукић

Професор је физичког васпитања. Факултет је завршила на Универзитету у Источном Сарајеву. Запослена је у Средњој школи „28. јуни“ од 2009. године као редован професор.