Управа школе

Борис Брајовић

директор

Рођен је 25. 2. 1978. године у Тузли. Основну школу је завршио у Лукавцу, гимназију похађао у Ваљеву, Даниловграду, Малом Зворнику, а завршио је у Зворнику. Дипломирао је на Филозофском факултету Универзитета у Источном Сарајеву. Радио  је као преводилац  у Новинској агенцији „Срнa“. Запослен је у Средњој школи „28. јуни“ од 2001. године (чији је стипендиста) на мјесту професор енглеског језика, а од 2017. на мјесту директор. Преводио је стручну литературу за Спољнотрговинску комору Босне и Херцеговине, Управу Босне и Херцеговине за заштиту здравља биља, превео је „Ратни дневник – Пале, 1993-1995“ Џени Лигтенберг. Учествовао је на великом броју цертификованих семинара из области просвјете, педагогије, онлајн лидерства, добробити животиња и природе. Ожењен, отац је двоје дјеце.

Далиборка Мочевић

помоћник директора

Рођена је у Сарајеву 1974. године гдје је завршила основну и  Електротехничку школу за енергетику. На Електротехничком факултету Универзитета у Источном Сарајеву дипломирала је 2002. године. Након завршеног факултета радила је у „Енергоинвесту“ – РАОП а.д. Источно Сарајево на позицији главног инжењера продаје, у оквиру чега је била укључена у праћење посебних маркетиншких пројеката. Радила је на припреми и реализацији пројеката и наступа на сајмовима и манифестацијама у земљи и иностранству и имала учешће у раду Комитета JUKO CIGRE, CIRED, BH CIGRE, BH CIRED кроз радове из области мјерних трансформатора. Звање професора стекла је 2010. године. У Средњој школи „28. јуни“ од 2009. до 2017. године била је запослена на позицији професор електро-групе предмета, а од 2017. године је на позицији помоћник директора. Члан је Пројектног тима ЈУ Средње школе „28. јуни“ у оквиру којег је учествовала  у имплементацији низа пројеката који се тичу опремања и унапређења рада ове образовне установе.