Чланови Савјета ученика наше школе обрадовали најмлађе суграђане

Поводом Недјеље дјетета чланови Савјета ученика ЈУ Средње школе “28. јуни” посјетили су вртиће са подручја општине Источно Ново Сарајево, са малишанима подијелили радост дружења али и воће које су, водећи се начелима здравог живота, купили од расположивог буџета. Осим тога, чланови Савјета ученика су за наше најмлађе суграђане припремили и поклоне у виду бојанки, а заузврат су, како кажу, добили најљепши могући поклон – дјечије осмијехе и радост заједнички проведеног времена. Овим путем чланови Савјета ученика наше школе захваљују се особљу вртића на гостопримству, уз жељу да се сарадња настави и у годинама које долазе.

[Best_Wordpress_Gallery id=”206″ gal_title=”ЧЛАНОВИ САВЈЕТА УЧЕНИКА НАШЕ ШКОЛЕ ОБРАДОВАЛИ НАЈМЛАЂЕ СУГРАЂАНЕ”]