Промоције књига

У пратњи професорице Дијане Марковић ученици I-4 одјељења Средње школе “28. јуни” присуствовали су промоцији књиге која је проглашена најбољом необјављеном књигом за дјецу од стране Завода за уџбенике и наставна средства Источно Сарајево “Како се испричала неиспричана бајка”, аутора Ранка Павловића.

Такође, наши ученици су имали прилику да се упознају и са најбољим необјављеним романом који се окитио ласкавом титулом Златна сова. Ријеч је о роману “Зна ли ко енглески”, аутора Драгана Тепавчевића. Са професорицама Сањом Кадијевић Новотни и Драганом Мандрапа, наши ученици су имали прилику да се упознају са овом топлом причом о исељавању Херцеговаца у Америку и потрази за коријенима, прожетом истанчаним ћопићевским смислом за хумор.

[Best_Wordpress_Gallery id=”235″ gal_title=”ПРОМОЦИЈЕ КЊИГА”]