Смотра ученичког стваралаштва

Светосавске свечаности прилика су да сумирамо ученичке успјехе, креативне радове, али и да се присјетимо највећег српског просвјетитеља, творца српске државе, цркве и школе и његовог живота и дјела. На свечаној сједници Наставничког вијећа наше школе, у оквиру програма који је осмислила и професорица Драгана Мандрапа, слушали смо награђене радове ученица Ане Црњак и Жељане Савић, а чланови Драмске секције представили су се пажљиво осмишљеним игроказом. Кулинарски техничари, у сарадњи са професорима, побринули су се да искористе стечена знања и вјештине како би креирали и аранжирали свечану трпезу. Као и прошле године на Смотри су представљени тимови који су се пријавили на конкурс за израду најбоље апликације у земљи и региону. Ове године нашу школу на поменутом конкурсу представљаће шест тимова који су осмислили корисне и креативне апликације које би ускоро могле бити у употреби. У нади да ће наши ученици поновити прошлогодишњи успјех, желимо им срећу. на поменутом конкурсу. На крају свечане сједнице професорица Бранка Младић представила је стручну тему: “Организациона структура 40-часовне радне седмице.”

[Best_Wordpress_Gallery id=”246″ gal_title=”Смотра ученичког стваралаштва”]

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

3 thoughts on “Смотра ученичког стваралаштва”

1. Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that
    it is really informative. I’m gonna watch out for brussels.
    I will appreciate if you continue this in future.
    Numerous people will be benefited from your writing. Cheers!

Lista escape room

2. Your style is unique compared to other people I’ve read stuff from.
    Thank you for posting when you have the opportunity, Guess
    I will just bookmark this web site.