Изабрани побједници другог m:tel App такмичења

Екипа наших ученика под називом Knof изабрана је међу пет екипа које су се пријавиле на конкурс за израду најбоље апликације за мобилне телефоне. Ученици Никола Мандић, Душан Грбовић, Божидар Жижовић са ментором, професором Драганом Влачићем, учествоваће на регионалном такмичењу које ће се крајем фебруара мјесеца одржати у Подгорици. Апликација коју су креирали представља водич града Источног Сарајева са корисним информацијама.
“Најбољих пет апликација које су стигле на адресу м:tel-а, по оцјени стручног жирија из компаније, побједници су овог такмичења, чиме стичу право учешћа на регионалном такмичењу које ће бити одржано у Подгорици, током мјесеца фебруара, гдје ће се такмичити са својим вршњацима из Србије и Црне Горе.”
Нашој екипи желимо да понове прошлогодишњи успјех.

Више прочитајте на: m:tel