Пројекат „Ја грађанин“

11. марта је у оквиру пројекта “Ја грађанин”, у Средњој школи „28. јуни“ одржано школско такмичење из предмета Демократија и људска права.
Ученици су се припремали уз помоћ предметних професора Слободанке Симанић и Ранке Јованчић Радовановић. Ученици III-3 и III- 5 одјељења подијелили су прво мјесто, а бавили су се актуелним друштвеним темама.
Наиме, ученици III-3 одјељења који се образују за занимање техничар рачунарства бавили су се темом „Сајбер насиље“, док су се ученици III- 5 одјељења, козметички техничар истраживали „Вршњачко насиље“.
Друго мјесто су заузели ученици III-1, туристички техничари, док су се на трећем мјесту нашли ученици III-2 одјељења, кулинарски техничари.
Према ријечима професорице Ранке Јованчић Радовановић ученици су озбиљно приступили изради пројеката и истакли се у тимском раду и међусобној сарадњи.

[Best_Wordpress_Gallery id=”275″ gal_title=”Projekat ja gradjanin”]