На корак до екскурзије…

Приче о ентузијазму наших ученика да сакупе новац и оду на екскурзију могли сте пратити претходних мјесеци кроз медије и путем наше странице. Грађани Источног Сарајева свесрдно су помагали посјећујући наш фризерски и козметички салон. Уз њихову подршку, ученици су својим радом, трудом и марљивошћу сакупили новац за двије ученице.
Ту су биле и професорице Вера Гргић, Ведрана Мијовић Пантелић, Свјетлана Крајишник, Адријана Пајић и Ермина Тица које су ученицима биле вјетар у леђа у намјери да остваре своје жеље. За нашу причу многи су чули и пожељели да буду њен дио и да нашим средњошколцима омогуће да заједно оду на екскурзију.Милица Гргић, бивша ученица Средње школе “28. јуни” и новинарка Хана Хаџиавдагић укључиле су се у акцију и помогле да наши ученици доживе незаборавно искуство екскурзије. Хана Хаџиавдагић имала је жељу да уз њену помоћ на екскурзију оде одличан ученик и захваљујући њој назаборавно средњошколско путовање омогућено је на нашу ученицу Младену Пајић. Хана је посјетила нашу школу, упознала Младену и на најљепши начин јој пожељела срећан пут у Грчку.

[Best_Wordpress_Gallery id=”303″ gal_title=”На корак до екскурзије…”]