Наши ученици, успјешни спортисти

Лука Бојанић ученик је II-3 одјељења, машински техничар за компјутерско конструисање, Средње школе „28. јуни“ и успјешан млади спортиста Џијуџицу клуба Славија из Источног Сарајева. У спорту којим је одабрао да се бави Лука је остварио бројне успјехе. Набрајамо само неке од њих:

1. ЈАПАНСКА ЏИЈУЏИЦА

-Бронзана медаља на Балканском првенству 2017. године, кадети до 81 кг, fighting system.

-Наступ на Балканском првенству 2018. године као једини представник Џијуџицу савеза Републике Српске у дисциплини newaza.

-Вишеструки првак Републике Српске.

-Актуелни државни првак Републике Српске, кадети преко 81 кг.

-Освајач златне медаље на Европском купу 2018. године, кадети newaza до 81 кг.

2.БРАЗИЛСКА ЏИЈУЏИЦА:

-Освајач златне медаље на East European Open Championship такмичењу 2018. и 2019. године, јуниори до 84 кг.

-Освајач златне медаље на такмичењу Banjaluka Open 2018. године, сениори до 82 кг.

-Освајач двије златне медаље у својој тежинској категорији и отвореној/апсолутној на турниру Belgrade Open 2019, као и награда за најбољег јуниорског такмичара Tурнира.

[Best_Wordpress_Gallery id=”321″ gal_title=”Лука Бојанић”]

1 thought on “Наши ученици, успјешни спортисти”