Мало другачији час одјељенске заједнице

Професорица Ана Савић, са ученицима првог разреда којима је разредни старјешина, одржала је мало другачији час одјељенске заједнице. Имајући у виду да су за ученике првих разреда важна искуства ученика који су раније похађали нашу школу, она је час одјељенске заједнице искористила да позове ученике из претходне генерације како би ријечју и искуствима ученике првих разреда упознали са могућностима које им пружа Средња школа “28. јуни”. Ученици првих разреда имали су прилику да постављају питања и да чују размишљања ученика који су претходне четири године стицали знања у нашој школи, али и да разговарају о наставку школовања и факултетима за које су се њихове старије колеге одлучиле.

[Best_Wordpress_Gallery id=”375″ gal_title=”Мало другачији час одјељенске заједнице”]

1 thought on “Мало другачији час одјељенске заједнице”