Потписан уговор са Фондацијом Мозаик

Пројектни тим у саставу Душан Перић, Никола Орашанин, Милева Мировић Танић данас су у Сарајеву потписали уговор о додјели и коришћењу бесповратних новчаних средстава са Фондацијом Мозаик. Пројекат “SSD за брзо учење” је подржан од стране Фондације Мозаик путем Заједнице за активизам и предузетништво младих lonac.pro, уз финансијску подршку Владе Швајцарске и Амбасаде Краљевине Шведске у Босни и Херцеговини те других финансијских партнера. Пројекат за подршку у учењу написали су ученици уз помоћ професорице Милеве Мировић Танић и психолога Ренате Тешић, а финансијску подршку пружила је и Општина Источно Ново Сарајево. Ученике и професоре очекује период реализације пројекта за побољшање техничке опреме у нашој школи.