Посјета олимпијској љепотици

На иницијативу ученика IV 3 одјељења, који се образују за занимање техничар рачунарства, и ученика III-3 одјељења, који се образују за занимање техничар информационих технологија, организована је посјета Јахорини као награда за добар успјех у учењу и владању, али и као подстицај и награда за спортски успјех ученика Лазара Матића који је освајач бронзане медаље на Свјетском првенству у џиу џици.
Ученици ових одјељења, заједно са разредним старјешинама Тањом Нишић и Аном Савић, те професором Марком Маловићем, уживали су у заједнички проведеном дану на олимпијској љепотици. Док су једни скијали, други су пријатне тренутке провели у панорамском разгледању планине. Олимпијски центар Јахорина и генерални директор Дејан Љевнајић ученицима нескијашима обезбиједили су бесплатне карте за вожњу гондолом до врха планине, те користимо ову прилику да им се захвалимо на сарадњи и разумијевању.