Младен Дракул први, Ана Гргић и Сергеј Шкобо дијеле друго мјесто из компјутерског конструисања

Субота је такмичарски дан за наше ученике и професоре. Овај пут са Регионалног такмичења из компјутерског конструисања, које је одржано у Вишеграду, враћамо се са изузетним успјехом. Наши ученици освојили су прво и два друга мјеста. Честитамо ученику трећег разреда Младену Дракулу (III-6) који је заузео прво и ученицима Ани Гргић (IV-4) и Сергеју Шкобу (III-6) који дијеле друго мјесто, као и професорици Тањи Ђурић која је их је припремала за такмичење и заслужна за овај резултат. Професорица Ђурић је рекла да је изузетно поносна на наше ученике, остварени резултат као и приступ који су све троје имали током припрема.
Наше ученике и професорицу бодрићемо и на предстојећем Републичком такмичењу.