Пријем за најуспјешније и најистакнутије ученике

„У оквиру Спасовданских свечаности начелник општине Источно Ново Сарајево Јован Катић, је уприличио традиционални пријем за најуспјешније и најистакнутије ученике са територије наше општине, a који похађају ЈУ Средњу школу „28. јуни“, Средњошколски центар Источна Илиџа, Основну школу „Свети Сава” и Школу за основно музичко образовање.
Начелник Катић овом приликом са присутним ученицима разговарао је о њиховим постигнутим одличним резултатима, будућим плановима и идејама, те поручио да су млади и образовани људи сигурна будућност наше локалне заједница.
Он је честитао ученицима све њихове досадашње остварене резултате, пожелио им срећу у њиховом даљем школовању, те уручио прикладне новчане награде.
Ученике је поздравио и замјеник начелника Александар Костовић, те нашим младим суграђанима поручио да су у Општинску управу Источно Ново Сарајево увијек добродошли.”
Извор:
Фејсбук страница Општина Источно Ново Сарајево