Турнир у стоном тенису

И поред тешке епидемиолошке ситуације одржан је турнир у стоном тенису који је био део програма Дечје недеље. Врло је важан повратак спортским активностима у оваквој форми, па макар се реализовале и уз поштовање мера заштите као што је то био овај случај. Турнир је имао за циљ заштиту физичког и менталног здравља ученика и представљао је надметање двеју средњих школа: наше и ЈУ СШЦ Источна Илиџа. Победник турнира је Берјан Игор, ученик трећег разреда ЈУ СШЦ „Источна Илиџа“. Велику захвалност упућујемо World visionu који је материјално подржао организацију овог турнира тако што је обема школама поклонио по два стола за стони тенис уз сву пратећу опрему. Лепо је знати да постоји неко ко ће разумети и подржати потребе и интересовања наших ученика. World vision је увек уз нас.
Љиљана Пурковић, педагог