Потписан уговор о стипендирању практичне наставе за техничаре електронике

У просторијама ЈУ Средње школе “28. јуни” у Источном Новом Сарајеву данас је потписан уговор за стипендирање практичне наставе за осам ученика који се образују за занимање техничар електронике за период првог полугодишта школске 2021/22. Уговор о стипендирању потписали су родитељи ученика, представници Општине Источно Ново Сарајево и Фолксвагена Сарајево. Општина Источно Ново Сарајево обезбиједила је стипендије за временски период од четири мјесеца и побринула се за превоз ученика, те на тај начин цјелокупно финансирање извођења практичне наставе преузела на себе. Овај вид сарадње успјешно се реализује већ трећу годину заредом на задовољство Школе, ученика и родитеља, уз подршку и разумијевање представника Општине Источно Ново Сарајево.