Дневник на енглеском

За вријеме зимског распуста ученици су на енглеском језику читали “Тајни дневник Адриана Мола”. Како би лектира била занимљива професорица Ана Савић присјетила се свог тинејџерског дневника и предложила ученицима да напишу свој, али на енглеском језику. Ова идеја свидјела се многим ученицама што покузају и њихове фотографије са дневницима које су почели да воде. Ученици су имали прилику да погледају дневник професорице као и да погледају дневнике осталих другова и другарица из одјељења.
“Ово је била одлична прилика да направимо успомену која ће нас подсјећати на средњу школу. Такође, све смо писали на енглеском језику што нам је помогло да напредујемо и на том пољу”, рекла је ученица Теодора Марковић.