Светосавски квиз

Већ другу годину у нашој школи се, поводом обиљежавања празника највећег српског просвјетитеља, одржава Светосавски квиз. У четвртак је на питања из свих области знања одговарало тринаест екипа састављених од по три ученика. Побједник квиза за 2023. годину је екипа „Морнари” коју су чинили ученици II-4 одјељења (техничар рачунарства и програмирања) Никола Панџић, Василије Липић и Филип Буљевић. Другопласирана је била екипа „Санитет” за коју су наступали ученици I-3 одјељења (техничар информационих технологија) Марко Тодоровић, Лука Томић и Дејан Таушан, док је трећепласирана била екипа „Екелана”, односно ученици II-3 одјељења (техничар информационих технологија), Лука Шупета, Лука Мотика и Иван Шофранац. Дипломе најбољим учесницима Светосавског квиза уручио је директор Школе Борис Брајовић.