Photo

Наши ученици, успјешни спортисти – Николина Влашки

Николина Влашки рођена је 19.12. 2008. године. Тренутно похађа први разред Средње школе “28. јуни”, одјељење I1 – туристички техничар. Николина од седме године тренира кик-бокс у клубу “Куле” Трново. Освојила је сребро на Европском купу на Илиџи, побиједивши у полуфиналу јпредставницу Хрватске, док је у финалу изгубила од представнице Мађарске.
Два пута је освојила треће мјесто на Свјетском купу, два пута је била друга на Европском купу и једном трећа.
Освојила је два пута Балканско првенство и репрезентативка је Босне и Херцеговине у кик-боксу.
Ове године Николину очекује учешће Свјетском купу у Мађарској и учешће на Свјетском првенству.
У резултатски богатој спортској каријери Николина је освајала и друге међународне купове.
Желимо јој много успјеха и освојених медаља у будућности, и да, као и до сада, сигурно корача градећи спортску каријеру.
Подржите ове младе људе и њихову племениту иницијативу!
Међу најзначајнијим резулатима у каријери Ивана је поменула учешће на Европском првенству у категорији кадета, као и на Мултиевропским играма у категорији јуниора.