Оплемени срце у Дјечијој недјељи

Срећа је већа када се дијели са другима. И ове године сарађујемо са удружењем које у Источном Сарајеву препознајемо по ентузијазму, доброти и бризи за наше суграђане. Од њих учимо. Ученици III-2 одјељења ЈУ Средње школе “28. јуни”, који се образују за занимање кулинарски техничар, и ученици IV-1 разреда, који се образују за занимање туристички техничар, учествовали су у хуманитарној акцији која је осмишљена у oквиру Дјечије недјеље. Ученици IV-1 сaкупили новчана средства и упаковали слатке дарове, које су ученици III-2 с љубављу направили. Колаче су донирали Удружењу “Оплемени срце” и још једном оплеменили своја и наша срца. Подршка су им биле њихове разреднице, професорице Бранка Младић и Свјетлана Краишник, као и професорица Жељка Видић.