Photo

III6 побједник школског такмичења из демократије

Школско такмичење из демократије и људских права (Пројекат “Ја грађанин”) одржано је 14. марта 2024. године. На такмичењу је учествовало пет одјељења.
Ученици су се за излагање тема припремали уз помоћ предметног професора, а прво мјесто су заузели ученици III6 одјељења (машински техничар за компјутерско конструисање), који су се бавили темом “Унапређење наставног процеса у нашој школи”. Друго мјесто дијеле ученици III3 одјељења (техничар информациoних технологија) са темом “Ментално здравље наших ученика” и ученици III4 одјељења (техничар рачунарства и програмирања) са темом “Наш пут у креирању квалитетне наставе”.
Ученици су озбиљно приступили изради пројеката и истакли се у тимском раду. Комисију за оцјењивање ученичких радова чиниле су професорице:Јадранка Андрић Икановић,Едина Омербашић Мачкић и Марија Иконић
Ранка Јованчић Радовановић, проф.