Сајам туризма, 2017. година

Желећи да прошире своје знање, дио ученика наше Школе, који се образују у струци Угоститељство и туризам, посјетили су Сајам туризма у Београду. У пратњи ученика биле су професорице Бранка Младић и Драгана Мандрапа.

Ученици су били одушевљени оним што су могли видјети на Сајму. За њих је то била прилика да потврде до сад стечено знање научено у школи и да уоче како се стечено знање практично примјењује на штандовима многих туристичких организација. Ученици су такође, били у прилици да посјете многе знаменитости Београда, Храм Светог Саве, Калемегдан, Цркву Свете Петке, Кнез Михајлову улицу.

Заједнички закључак професора и ученика је да су овакве посјете идеална прилика за проширивање ученичких знања и вјештина.

Данијела Мандић

[Best_Wordpress_Gallery id=”27″ gal_title=”Сајам туризма, Београд, 2017. годинна”]

2 thoughts on “Сајам туризма, 2017. година”