Успјешни спортисти, ученици наше школе

Ученик другог разреда туристичке школе Никола Ћорић успјешно се бави стрељаштвом и члан је Стрељачког клуба „Сарајево“ и репрезентације Босне и Херцеговине. Учествовао је на Свјетском и Европском првенству у стрељаштву у Њемачкој и Мађарској, достигао квоту за Олимпијске игре младих у Буенос Ајресу. Никола је 2018. године изабран за најперспективнијег спортисту Кантона Сарајево. Остварио је бројне појединачне и екипне успјехе у спорту којим је одабрао да се бави. Издвајамо неке од њих.
Појединачни успјеси:
– У 2018. години други у категорији за кадете и за јуниоре, трећи у БИХ у категорији за сениоре. Изједначио државни рекорд у категорији за сениоре.
– Првак Босне и Херцеговине у у категорији за кадете и други у категорији за јуниоре.
– У Лиги Босне и Херцеговине трећи у кадетској категорији.
Екипни успјеси:
– Прво мјесто у кадетској и јунирској категорији у 2018. године када је и члан сениорске екипе и репрезентације Босне и Херцеговине у стрељаштву.
– Прво мјесто за кадете и јуниоре у 2017. години

[Best_Wordpress_Gallery id=”267″ gal_title=”Nikola Coric”]