Треће мјесто за Немању Грујића на републичком такмичењу из електротехнике

На републичком такмичењу из електротехнике, које је одржано 14.4.2018. године у Техничкој школи “Михајло Пупин” у Бијељини, ученици Средње школе “28. јуни” такмичили су се у категоријама основе електротехнике са електроником и рачунари и програмирање.
У изузетно јакој конкуренцији ученик наше школе Немања Грујић освојио је 3. мјесто у категорији основе електротехнике са електроником, док је ученик Лука Ристовић у категорији рачунари и програмирање заузео 7. мјесто, за шта му је уручена похвала. Такође, похвалу је добила и професорица електро групе предмета Тања Нишић, уз чију се помоћ Немања Грујић припремао за такмичење.
Задовољни постигнутим резултатима,ученици и професори су нагласили да ће спремно дочекати нова такмичења и изазове.

[Best_Wordpress_Gallery id=”175″ gal_title=”основе републичко 2018″]

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

1 thought on “Треће мјесто за Немању Грујића на републичком такмичењу из електротехнике”