Секција “Слатки залогај” припремила изненађење за професоре

У знак сјећања на потписивање Препоруке о статусу просвјетних радника из 1966. године, пети октобар је Унеско прогласио Свјетским даном просвјетних радника. Тај датум обиљежава се и код нас, а има за циљ да покаже колико је рад професора важан сегмент у развоју савременог друштва.Тим поводом чланови секције Слатки залогај, са координатором професорицом Жељком Видић, за професоре и особље ЈУ Средње школе „28. јуни“ приредили су право кулинарско изненађење. Чланове нашег колектива почастили су производима из школске кухиње које су марљиво спремали, како би овај, за просвјетаре важан датум, обиљежили на најљепши могући начин.

[Best_Wordpress_Gallery id=”200″ gal_title=”Секција Слатки залогај” припремила изненађење за професоре”]

1 thought on “Секција “Слатки залогај” припремила изненађење за професоре”