Наши ученици, успјешни спортисти

Давор Бујак је ученик другог разреда машинских техничара за компјутерско конструисање Средње школе „28. јуни“ и успјешан млади спортиста Џијуџицу клуба Славија из Источног Сарајева. Прошла 2018. година била је посебно успјешна за Давора, јер је био у најужем кругу за избор најбољег спортисте Источног Сарајева, проглашен је за најбољег такмичара Џијуџицу савеза Републике Српске и за најбољег такмичара турнира „Istočno Sarajevo open“. О томе колико је Давор Бујак успјешан спортиста довољно говори и чињеница да је заузео високо четврто мјесто на Свјетској џијуџицу ранг листи за протеклу годину и пето мјесто на „All time world ranking list“.

У својој спортској каријери забиљежио је бројне националне и интернационалне успјехе и у свој град доносио најсјајнија одличја.

Најзапаженији спортски успјеси Давора Бујака:

– Прво мјесто на Европском купу 2019. године.

– Прво мјесто на Првенству Републике Српске 2018. године.

– Прво мјесто на Европском купу 2018. године

– Треће мјесто на Балканском првенству 2018. године.

– Треће мјесто на Европском првенству 2018. године.

– Прво мјесто на Европском купу 2016. године.

– Прво мјесто на Европском купу 2015. године.

[Best_Wordpress_Gallery id=”273″ gal_title=”Давор Бујак”]

1 thought on “Наши ученици, успјешни спортисти”