Наши ученици, успјешни спортисти

Милика Тепавчевић, ученик четвртог разреда Средње школе „28. јуни“, бави се кик боксом и члан је Кик бокс клуба „Куле“ из Трнова. Учествовао је на бројним националним и интернационалним такмичењима на којима је освајао награде и признања.
Највећи спортски успјеси Милике Тепавчевића:
Међународни куп „Wako grand prix 2017“- освојено прво мјесто и награда Grand prix 2017 „The best fighter“.
– Државно првенство „Фоча 2017“ – освојено прво мјесто у дисциплинама full contact и point fighting.
– Интернационални куп „Прњавор опен 2017“- треће мјесто у дисциплини kick light и друго мјесто у дисциплини low kick.
-Међународни отворени куп „Бањалука опен 2017“- освојено треће мјесто у дисциплини kick light и освојено треће мјесто у дисциплини low kick.
-Интернационални куп „Прњавор опен 2016“- освојено треће мјесто у дисциплини kick light.
Седми међународни отворени куп у кик боксу „Сарајево опен 2016“- освојено прво мјесто у дисциплини kick light -69 килограма и прво мјесто у истој дисциплини до 70 килограма.
-Интернационални куп „Прњавор опен 2015“- освојено друго мјесто у дисциплини kick light.

[Best_Wordpress_Gallery id=”291″ gal_title=”Милика Тепавчевић”]