“Пут под ноге”, Сајам туризма 2020. године

Ученици наше школе су и ове године посетили Сајам туризма у Београду, који се одвија под слоганом “Пут под ноге”. Београдски Сајам туризма сваке године постаје “свијет у малом”, чаролија којој је тешко одољети многим љубитељима путовања. Ученици су били у прилици да присуствују великом броју презентација, шаренилу боја и звукова, “прошетају кроз вријеме, нађу се међу средњовијековним српским витезовима, али и отпутују у будућност или у неке егзотичне предјеле. Имали су прилику да се, бар на кратко, упознају са другачијим културама и далеким земљама. Ученици истичу да су уживали, а ученици првог разреда да је за њих ово ново и незаборавно искуство. Ове године на Сајам је путовало 39 ученика у пратњи три професора и директора Школе.Ученици су били у прилици да прошетају Новим Садом и Београдом. Била је ово још једна успешна стручна екскурзија коју је организовала Средња школа “28.јуни” у жељи да својим ученицима омогући што боље образовање. Драгана Мандрапа, проф.

[Best_Wordpress_Gallery id=”379″ gal_title=”ПУТ ПОД НОГЕ, САЈАМ ТУРИЗМА 2020. ГОДИНЕ”]