Туристички техничари најбољи на школском такмичењу из демократије

Школско такмичење из демократије и људских права на којем је учествовало шест одјељења трећих разреда одржано је 10. марта 2022. године. Ученици су се за такмичење припремали уз помоћ предметног професора, а прво мјесто заузели су ученици III-1 одјељења (туристички техничар). Најбоље пласирана екипа бавила се актуелном темом “Асоцијалност младих”. Ученици III-3 одјељења (техничар информационих технологија) заузели су друго мјесто, док су трећепласирани били ученици III-6 одјељења (машински техничар за компјутерско конструисање).
Према ријечима професорице Ранке Јованчић Радовановић ученици су озбиљно приступили изради пројекта и истакли се тимским радом.
Комисију за оцјењивање ученичких радова чиниле су професорице: Слободанка Симанић, Енела Регоје и Александра Витковић.