Велики успјех Матића, Бујака и Готовца на Европском првенству

Са великом пажњом пратили смо наступе наших бивших и садашњих ученика: Павла Готовца, Лазара Матића и Давора Бујака, чланова Џију-џицу клуба „Славија“ на Европском првенству у Грчкој. Лазар Матић богатији је за европско сребро, Давор Бујак за европску бронзу, а Павле Готовац за освојено пето мјесто и прво учешће на Европском првенству.
Поносни смо на ваше учеће, борбеност и врхунске резултате које постижете. Надамо се да сте осјетили позитивну енергију коју смо вам слали сваки пут када би се нашли на борилишту. И овај пут враћате се са сјајним одличјима и искуством више када је ријеч о учешћу на великим такмичењима.
Честитамо вама, вашим тренерима и Џију-џицу клубу „Славија“ на још једном великом успјеху и желимо вам много здравља, нових успјеха и спортске среће.
Ваша,
ЈУ Средња школа „28. јуни“