Посјета Сајму аутомобила

Вечерње часове у Новом Саду ученици и професори су искористили за шетњу и упознавање града. Вече уочи Сајма упознали су се са историјом Српског народног позоришта, које је најстарије професионално позориште код Срба и данас се убраја у ред најбољих професионалних театара у Србији.
Данас су ученици били у прилици да посјете Сајам аутомобила под називом „DDOR BG CAR SHOW“ који окупља увознике и дистрибутере путничких аутомобила.
Ученици и професори могли су да погледају комплетну понуду водећих свјетских произвођача аутомобила, луксузне моделе аутомобила, изложбу ауто-дијелова и опреме, као и гаражно-сервисну опрему. Сајам аутомобила „DDOR BG CAR SHOW“, као и претходних година, нуди богат програм за посјетиоце и потенцијалне купце. Посјетиоци су у могућности да учествују у тест вожњама, наградним играма и другим забавним и такмичарским активностима које афирмишу новитете из свијета ауто-индустрије и имају за циљ да посјетиоце активно укључе у програмске садржаје.