Школски квиз из општег знања

„Групица”, „Голф двојка”, „Мунгоси”…
Овако гласи коначан пласман екипа које су се данас такмичиле у школском квизу из општег знања. Квиз на којем је учествовало седамдесет ученика распоређених у 14 екипа организовао је професор Марко Коњокрад уз помоћ колегиница Милеве Мировић Танић и Данијеле Мандић. Најбоље знање показала је екипа „Групица” за коју су се такмичили ученици II-3 одјељења: Јована Јованчић, Нађа Милановић, Лука Јукић, Срђан Михић и Стефан Рудан. Другопласирана екипа „Голф двојка” имала је само бод мање од првопласиране. Друго мјесто су заузели ученици III-3 одјељења: Душан Перић, Марко Мастиловић, Никола Орашанин, Марко Трифковић и Алекса Поповић. Треће мјесто припало је екипи „Мунгоси” састављеној од ученика I-3 одјељења коју су чинили ученици: Андреа Симовић, Милош Божић, Лука Мотика, Лука Васиљевић и Михајло Игњић. Ово је други квиз који смо организовали ове године, и због интересовања ученика, вјерујемо да ћемо након љетњег распуста започети озбиљну нову квизашку школску годину. Ученици су поред знања, показали и домишљатост приликом избора имена за своје екипе.